Ogłoszenie:

Praca Asystent Architekta - Kraków

dodano: 2019.01.21 ważne do: 2019.02.20 wyświetleń: 53
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wiodąca firma inżynierska działająca w branży budowlanej oraz na rynku nieruchomości z ponad 25-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, która zajmuje się wykonawstwem robót remontowych, elektrycznych i instalacyjnych, jak również robót wykończeniowych w pełnym zakresie, do biura w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Asystent Architekta
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
• projektowanie w zakresie obiektów przemysłowych, magazynowo- produkcyjnych oraz mieszkalnych wielorodzinnych,
• opracowywanie harmonogramów oraz dokumentacji projektowej na wszystkich etapach projektowania,
• wsparcie procesu prowadzonych procedur administracyjnych,
• analiza możliwości zabudowy oraz prezentacji wizualnych.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe- Architektura,
• min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu
• biegła znajomość programów AutoCAD, Sketchup, Adobe Photoshop, MS Office
• znajomość przepisów Prawa Budowlanego i warunków technicznych
• dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz w zgranym zespole,
• pakiet ubezpieczeniowy, fundujemy kolonie dla dzieci i bilety wstępu do kina oraz teatru.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/ wyślij SMS ASYSTENT do Joanny Chojnowskiej – tel.  574-904-804
lub prześlij nam swoje CV: joanna.chojnowska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Joanna Chojnowska
Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.