Ogłoszenie:

SERWISANT KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

dodano: 2018.02.12 ważne do: 2018.03.14 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Rzetelna firma inżynierska zatrudni:
Serwisanta Klimatyzacji i Wentylacji
Miejsce pracy: województwo śląskie, Polska Południowa
Zadania:
  • Montaż, serwis i konserwacja urządzeń klimatyzacji i wentylacji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu napraw urządzeń HVAC
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP gr.1-3 (mile widziane)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: anna.rydzewska@top-manager.pl
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Kontakt
Anna Rydzewska
Nowy Sącz ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.