Ogłoszenie:

KIEROWNIK ROBÓT INSTALACJI HVAC

dodano: 2018.02.12 ważne do: 2018.03.14 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Rzetelna firma inżynierska o profilu projektowo-wykonawczym w branży instalacji HVAC i BMS realizująca projekty w charakterze generalnego wykonawcy oraz podwykonawcy zatrudni:
Kierownika Robót Instalacji HVAC
Miejsce pracy: Województwo śląskie, Polska Południowa
Zadania:
  • Współpraca z firmami wykonawczymi
  • Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót
  • Kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Uruchomienia, pomiary, odbiory
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
  • Udział w realizacji innowacyjnych projektów
  • Możliwość zdobycia stażu do uprawnień
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Wymagania:
  • Około dwuletnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia prac instalacyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub pokrewne
  • Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych (mile widziane)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Kontakt
Justyna Kulpa
Nowy Sącz ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.